درباره ما

فروشگاه اینترنتی “پارت” توسط مهندسین مجرب رشته برق و الکترونیک و با هدف رفع بخشی از نیازهای بازار برق و الکترونیک کشور شروع به فعالیت نموده است. ما در “پارت” با استفاده از علم و تکنولوژی روز و با ارائه خدمات گوناگون و گاهاً جدید و مبتکرانه تلاش می‌کنیم تا علاوه بر جلب رضایت مشتریان گرامی، از اتلاف وقت با ارزش آن ها نیز جلوگیری نماییم.  در این راه پر فراز و نشیب، برای بهبود ارائه خدمات هرگونه پیشنهاد و انتقادی را صمیمانه می‌پذیریم.

فروش قطعات در فروشگاه پارت الکترونیک به دو صورت انجام می شود:

  1. فروش از موجودی فروشگاه و با تعداد پایین که مناسب اشخاص و شرکت هایی است که به صورت پروژه ای فعالیت می کنند
  2. فروش به صورت لیست خرید و با تعداد بالاتر که مناسب کارخانه ها و شرکت هایی است که دارای خط تولید هستند.

البه این نکته قابل ذکر است که مشتریان گرامی از هر دو روش می توانند استفاده کنند. اما به این نکته می بایست توجه کنید که خرید با روش اول سریع تر انجام می شود چراکه محصول مورد نظر در انبار فروشگاه موجود بوده و ارسال بلافاصله پس از پرداخت انجام خواهد شد در نتیجه اگر می خواهید در زمان صرفه جویی کنید خرید با روش اول را پیشنهاد می کنیم.

در روش دوم، کاربر می بایست لیستی از قطعات موردنظر خود را از طریق روش های معرفی شده ارسال نماید. پس از ارسال لیست مرحله استعلام قیمت آغاز می شود. در این روش سعی می شود مناسبترین قیمت برای کاربر در نظر گرفته شود و به همین دلیل پروسه تامین قطعات و ارسال آن زمان بیشتری نسبت به روش قیل خواهد برد. بنابراین اگر به فکر کاهش هزینه خرید قطعات هستید، این روش برای شما مناسب است.